Yaris Cross Aksesuarları - İç Aksesuarlar
Konfor
Yangın Söndürücü
00960YS250
523,00 TL
X Kapat

Yüksek güvenlik standartlarına sahip yangın söndürücü ürünümüz acil durumlarda kolaylıkla ulaşılabilecek yerlere sabitlenmek üzere güçlü "Cırt Cırt" şeritlerle donatılmıştır. Yangın söndürücü 1 kg ABC tozlu olup, Hybrid modellerimizde kullanıma uygundur.

Detaylı Bilgi
Konfor
Trafik Seti, Üniversal
00955TS300
879,00 TL
X Kapat

Ürünümüz yüksek kalite standartlarını fazlasıyla karşılarken bagajda az yer kaplaması adına özellikle bagaj çamurluk yuvalarındaki boşluklara sığabilecek şeklilde mümkün olduğunca küçük olarak tasarlanmıştır. Ayrıca , taban ve yan tarafındaki “Cırt Cırt” bantlarla bagaj halı kaplamalarına sabitlenebilecek şekilde geliştirilmiştir.

Detaylı Bilgi
Konfor
Kafalık aksesuar yuvası
PC22B0K004M2
2.069,00 TL
X Kapat

Ön koltuk başlık ayaklarına bağlanır. Ayarlanabilir tablet tutucu için yuva olarak kullanılır.

Detaylı Bilgi
Konfor
Ayarlanabilir tablet tutucu
PZ0170000601
6.476,02 TL
X Kapat

Hemen hemen her marka tableti kullanmak için sabit bir taban oluşturur.Tablet boyutuna, dikey ve yatay formatlara göre ayarlayabilir ve ayrıca izleme konforu için açıyı değiştirebilirsiniz. Montaj için PC22B-0K004-M2 kafalık yuvası gereklidr ve ayrıca satılmaktadır.

Detaylı Bilgi
Araç ile birlikte yapılan aksesuar alımlarında ÖTV toplam alım tutarı üzerinden yansıtılacaktır. KDV dahil işçilik hariç tavsiye edilen ürün fiyatıdır.
Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. ürünlerin teknik özellik ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.