Toyota’nı Seç
Modelinizi seçin, Toyota’nızın fiyatını öğrenin!
Anasayfaya dönmek için tıklayın
Model
Versiyon
Fiyatı Göster
Bu araçlar da ilginizi çekebilir
Ayda farkla
Tüm Versiyon Fiyatları
Versiyon
Opsiyonel Donanımlar
Versiyon


Metalik ve Sedefli Metalik Renk Farkları
Versiyon
Bu fiyat tarihi için geçerlidir.
**Toyota Finans ile Kredinizi Hesaplayın
TL
TL kaldır
TL
TL
Ay
%
Kredi Tutarı
Taksit Tutarı
Son Ödeme (. Taksit)
Faiz Oranı
Tahsis Ücreti
Aylık Maliyet Oranı
Efektif Yıllık Faiz Oranı
Toplam Geri Ödeme Tutarı
* Toyota Flex kapsamında hesaplama ve maliyet unsurları hakkında detaylı bilgi için bayilerimizi ziyaret edebilirsiniz.
Toyota Finans, Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş'nin anlaşmalı finans kuruluşu ile birlikte yürüttüğü çözümler sisteminin bütününe verilen isimdir. Kredi hesaplama işlemlerine ilişkin hizmetler, Toyota Finans hizmet sağlayıcısı ALJ Finansman A.Ş ("ALJ Finans") tarafından sunulmaktadır. Kredi başvurusu esnasında, Toyota Finans'ın güncel fiyatlama koşulları ve uygulamaları geçerli olacaktır. Yukarıdaki hesaplama, Toyota Finans'ın baz faiz oranları üzerinden yapılmaktadır. Kampanyalı krediler veya dönemsel uygulamalar için Toyota Plazalardan bilgi alabilirsiniz. Kredi hesaplaması, Toyota Finans tarafından verilen kredi taahhüdü olarak kabul edilemez.

1 Nisan 2021 itibariyle geçerli, tavsiye edilen perakende satış anahtar teslim fiyat listesidir. Trafik Sigota bedeli fiyatlara DAHİL DEĞİLDİR. Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. araçların teknik özellik, donanım ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Araç fiyatına dahil edilen tüm vergiler ve vergi mevzuatındaki oluşan tüm değişiklikler araç fiyatına yansıtılacaktır.

Bayilerimizdeki stok ve yeni araç sevk durumuna göre yukarıda açıklanan fiyat ve donanım seviyesinden farklı araçlar bayilerimizde bulunabilir.

* Metalik ve İnci Beyazı renk fiyat farklarının araç fiyatına eklenmesi durumunda, 25 Kasım 2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 2016/9542 sayılı “Bazı Mal ve Hizmetlere Uygulanan Katma Değer Vergisi Oranları ile Özel Tüketim Vergisi Oranlarının Yeniden Belirlenmesi Hakkında Karar” uyarınca aracın Özel Tüketim Vergisi oranı, motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebilecektir. Vergi mevzuatından kaynaklanan bu değişiklik, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

e-CVT : Elektronik kontrollü sürekli değişken şanzıman A/T : Otomatik Şanzıman D : Dizel
Tüm Versiyon Fiyatları
Versiyon

x