ESKİ DOSTLAR PROGRAMI
Eski Dostlara Yüz Yılın Fırsatı Toyota’da!
TOYOTA FOREVER PROGRAM AVANTAJLARI
Toyota Forever Nedir?

Toyota sahipleri, Toyota Forever Kart sayesinde Toyota Plazalarda yaptıkları servis harcamalarında Toyota Puan kazanıyor. Üstelik Toyota Puan, kullandıkça artıyor, daha fazla indirim ve avantaj kazandırıyor.

Araç yaşı ve modeli farketmeksizin herhangi bir Toyota marka araca sahipseniz, ücretsiz Toyota Forever Kart’ın sağladığı avantajlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca, Eski Dostlar Programı kapsamına giren Toyota’nız statü artışı ile Diamond Statüsüne yükseltilmiştir; Toyota Forever kartınızı almak için sizi de Toyota Plaza’lara bekliyoruz.

Toyota Forever Programının (“Program”) tüm hakları Toyota Türkiye Satış ve Pazarlama A.Ş.’ye (‘Toyota Türkiye”) aittir ve yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir. Toyota Türkiye, internet sayfasında ve/veya Toyota Plazalarda yapılacak genel bir açıklamayla, Program’ın koşullarını ve kapsamını değiştirme ya da Program’ı sonlandırma hakkını saklı tutar. Programa katılmak isteyen Toyota sahiplerinin cep telefonlarına link yoluyla gelecek genel şartları SMS onay kodu ile kabul etmesi ön koşuldur. Puanlar araca verilmektedir. Toplanan puanlar başka bir araca aktarılmaz, başka bir aracın puanlarıyla birleştirilmez. Yedek parça indirimi sadece Toyota Plazalarda yapılan müşteri ödemeli Toyota orijinal mekanik yedek parçalar için geçerlidir. Motor yağları indirime dahil değildir. BP, Toyota Türkiye'nin Program için işbirliği yaptığı bir firma olup, Toyota Türkiye’nin işbirliği yaptığı firmaları ve işbirliği şartlarını değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Belirtilen BP yakıt hediyesi sadece BP istasyonlarında, Toyota Forever Kart BP puan yüklemesi yoluyla kullanılabilir. BP yakıt hediyesi kartın alınmasından bir gün sonra kullanılabilecektir. Toyota Puan statüsündeki yükselişlerin BP yakıt hediye oranlarına yansıması da yükselişten bir gün sonra geçerli olacaktır. İndirimlerden yararlanılabilmesi için Dijital Forever Kart’a tanımlı cep telefonu ile işlem yapılması zorunludur. Toyota Forever Kart sadece ruhsat sahibi adına tanımlanabilir. Program indirim ve hediyeleri Program’a katılan Toyota bayilerinde ve BP istasyonlarında geçerlidir. Kredi kartına taksit fırsatı sadece anlaşmalı bankaların kredi kartları için geçerlidir. %35 indirim anlaşmalı Sarar mağazalarında ve sezon ürünlerinde geçerlidir.
Ücretsiz Check-Up Avantajlı Menüler Cazip Fiyatlı Orijinal Yedek Parçalar